Transcend представляє 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач SATA III SSD570 на основі флеш-пам'яті типу SLC для промислового використання та вбудованих рішень

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend), провідний виробник пристроїв для промислового використання, представляє нові твердотільні накопичувачі SSD570 у 2,5-дюймовому форм-факторі, побудовані на високоякісній флеш-пам'яті типу SLC NAND, який стане частиною портфелю продуктів компанії для промислового використання. Завдяки використанню інтерфейсу нового покоління SATA III 6 Гбіт/с, накопичувачі Transcend SSD570 ємністю 128 ГБ виконують зчитування та записування даних на швидкостях до 510 МБ/с та 450 МБ/с, відповідно. Призначені, у першу чергу, для використання у промислових рішеннях та вбудованих системах, накопичувачі Transcend SSD570 підтримують такі технології як IPS, режим Device Sleep та S.M.A.R.T., що націлені на зниження рівня споживання потужності та вдосконалення механізмів захисту даних.

SSD570

Флеш-технологія SLC NAND

Сумісні з третім поколінням інтерфейсу SATA, твердотільні накопичувачі Transcend SSD570 забезпечують високу швидкість послідовного зчитування та записування, максимальні значення яких складають 510 та 450 МБ/с, відповідно. Побудовані на базі сучасного контролера Transcend TS6500 та високоякісної флеш-пам'яті SLC NAND, що демонструє високу стабільність утримання даних та є більш довговічною ніж MLC, накопичувачі Transcend SSD570 гарантують високу швидкість передачі даних, збільшену кількість циклів зчитування/записування та меншу кількість помилок. Завдяки своїй конструкції, що є стійкою до вібрацій та поштовхів, накопичувачі Transcend SSD570 є ідеальним рішенням для промислового використання, особливо у тих системах, у яких ведеться інтенсивне записування інформації та важливо підтримувати цілісність даних.

Вбудована функція IPS

Transcend SSD570 має вбудовану підтримку функції IPS (Intelligent Power Shield), що має більші можливості ніж у випадку твердотільних накопичувачів Transcend інших серій. У порівнянні зі звичайними твердотільними накопичувачами, у випадку раптового відключення живлення, у флеш-пам'ять цієї моделі буде збережено більший об'єм даних. Щоб забезпечити цілісність даних та попередити можливе пошкодження твердотільного накопичувачу внаслідок раптового вимкнення електропостачання, функція IPS подовжує період часу, після якого твердотільний накопичувач переходить у режим захисту від записування.

Оптимальна надійність та стабільність накопичувачу Transcend SSD570 забезпечують різноманітні додаткові технології, такі як режим сну, підтримка S.M.A.R.T. та команди Security, вбудована реалізація алгоритму корекції помилок ECC, алгоритми глобальної мінімізації зносу комірок пам'яті.